Od przeciętnego
do imponującego wystąpienia

Daj mi 15 minut dziennie przez tydzień, a Twoje prezentacje zmienią się nie do poznania

Pełna Moc Prezentacji

Zamknięcie zapisów za

12
DNI
:
 
08
GODZ.
:
 
42
Min.
:
 
36
SeK.

TERMIN MINĄŁ

"Dziękuję za kurs, który czyni cuda ;)" - Bartłomiej

Kurs, który czyni cuda
Kurs, który czyni cuda

Dla takich opinii od klientów warto zarywać nocki. 😉 

A jak Ty ocenisz kurs "Pełna Moc Prezentacji"?

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

Na Twoim miejscu pewnie też bym tak pomyślał. Pozwól, że coś Ci pokażę:

Retail Summit - Adam Libera
Szkolenie JP - Adam Libera
Retail 360 channels forum - Adam Libera

Ogólnopolskie konferencje biznesowe, setki osób na widowni i ja robiący moją robotę - kolejną skuteczną i wysoko ocenioną prezentację.

I tak już od dwudziestu lat.

Przez ten czas sprawdziłem mnóstwo "trików", "technik" i "sekretów".

I wiem, co naprawdę działa:

Prosty proces, który pomaga pokonać tremę przed wystąpieniami publicznymi i robić naprawdę skuteczne prezentacje

To działa nawet, jeśli jesteś introwertykiem

Witaj Ambitny i Pracowity Człowieku!
(Skąd tyle o Tobie wiem? 😉 Cóż, nie sądzę, by trafił tu ktoś, komu "nie chce się robić" i rozwijać, żeby osiągać więcej - dobrze zgadłem prawda?)


Nazywam się Adam Libera i zaprosiłem Cię tu, bo chcę Ci pokazać coś, co nazywam "Pełna Moc Prezentacji".


To mój autorski program doskonalenia umiejętności tworzenia i przedstawiania skutecznych prezentacji w pracy - bez zbędnej tremy i stresu.


Ale zanim opowiem Ci, dlaczego potrzebujesz dołączyć do tego programu, chcę Ci powiedzieć, jak i dlaczego w ogóle go stworzyłem.


To nie jest coś, co powstało "na kolanie", na szybko, żeby "wcisnąć" to jak największej liczbie ludzi w Internecie i zgarnąć jak najwięcej kasy.


Spędziłem ponad 20 lat zbierając wiedzę i doświadczenie, testując różne narzędzia i techniki, biorąc całe ryzyko na siebie, żeby przekonać się, co naprawdę działa i jak trzeba robić prezentacje, żeby były skuteczne. A przede wszystkim, jak poradzić sobie z tremą i stresem towarzyszącym wystąpieniom.


A dlaczego? Oto, co się wydarzyło...


Jesienią 2001 roku miałem przygotować pierwszą ważną prezentację. To było jeszcze na studiach. Bardzo mi zależało na dobrej ocenie za tę prezentację. Byłem przekonany, że przygotowałem się całkiem dobrze. Zrobiłem naprawdę ładne slajdy na estetycznym szablonie. Kilka razy je sobie przeklikałem, próbując zapamiętać, co tam przy nich powiedzieć. Na dodatek, miałem zamiar zrobić wrażenie nowoczesnym sprzętem. Wiesz, to było ponad 20 lat temu. Wtedy na uczelni prawie nie było projektorów, wszyscy posługiwali się takimi rzutnikami do folii, być może kojarzysz. Laptopa też wtedy mało kto miał. A ja akurat miałem dostęp i do laptopa i do nowiutkiego projektora. Ubrałem się w garnitur i zadowolony z siebie poszedłem na zajęcia. Do pewnego momentu szło nawet nieźle.


Ale to, co wydarzyło się potem, kompletnie zbiło mnie z tropu...

"Ale Pan oczekuje, że my to będziemy czytać? Pfff..."

Dokładnie takie słowa wypowiedziała pani doktor prowadząca zajęcia, gdy na jednym ze slajdów pojawiła się jakaś definicja - kilka linijek tekstu.


Te słowa i to drwiące prychnięcie kompletnie wytrąciło mnie z rytmu


W tym momencie film się urywa. Nie pamiętam już, jak dokończyłem tę prezentację ani jaką ostatecznie dostałem za nią ocenę. Ale pamiętam, jak się poczułem - pokonany i zawstydzony przed całą trzydziestoosobową grupą moich kolegów i koleżanek. W tym tych koleżanek, na których opinii mi bardzo zależało, 😉 więc


zgadnij, jak to wpłynęło na moją pewność siebie...

Wtedy postanowiłem, że nigdy więcej nie chcę się tak czuć.


Zdecydowałem, że nauczę się robić naprawdę dobre prezentacje. Wiedziałem, że bez tego nigdy nie odniosę sukcesu i nie zrobię kariery – a to było wtedy moim marzeniem – zdobyć pracę w międzynarodowej firmie i zostać menedżerem.


Wziąłem się za to. Czytałem książki i artykuły o wystąpieniach publicznych. Oglądałem nagrania prezentacji znanych osób. Obserwowałem i analizowałem wystąpienia ludzi w pracy. I testowałem różne podejścia, różne rozwiązania we własnych prezentacjach w pracy. Sprawdzałem, co działa, a co nie działa.

Trzy lata później nadszedł pierwszy sukces

Wiosną 2004 roku, wkrótce po tym, jak zacząłem pracować w Kompanii Piwowarskiej, zadzwonił do mnie sam ówczesny prezes zarządu, pan Paweł Sudoł, i podziękował mi za przygotowanie dla niego prezentacji, którą pokazał na spotkaniu związku browary polskie. Do dziś pamiętam, jakie wrażenie to na mnie zrobiło, że sam prezes tak wielkiej firmy zadzwonił do mnie i docenił moją skromną pracę.


Zrozumiałem, że rozwijanie umiejętności tworzenia i przedstawiania profesjonalnych prezentacji biznesowych to dobra inwestycja.


Doskonaliłem się dalej.


Przez kolejne lata, również w następnych firmach (Wrigley, Mars), do ostatniego dnia pracy na etacie uchodziłem za eksperta od prezentacji. Ludzie przychodzili do mnie i prosili o pomoc w przygotowaniu prezentacji, a zarząd powierzał mi najważniejsze prezentacje na firmowe konferencje. Reprezentowałem też firmę na największych branżowych wydarzeniach.

Dziś uczę tego innych

i dobrze mi za to płacą, bo robię to skutecznie. Skąd wiem? Moi biznesowi klienci do mnie wracają, wysyłając na moje warsztaty kolejne grupy pracowników.

Chociaż na rynku są szkolenia za 20 lub nawet 10% mojego honorarium, to najlepsze firmy wybierają mnie, bo zależy im na skutecznym szkoleniu. Na szkoleniu, które przynosi widoczną zmianę.

To, co umożliwiło mi taki postęp - od kompletnej porażki do uznanego trenera-eksperta, to po prostu

wiedza i praktyka

Nauczyłem się konkretnych działań, które trzeba wykonać przygotowując każdą prezentację.


Co więcej, przestałem popełniać błędy, które kiedyś popełniałem i które nadal popełnia większość osób przygotowujących i przedstawiających prezentacje. Na przykład: mnóstwo ludzi zaczyna przygotowania do prezentacji od uruchomienia PowerPointa i tworzenia slajdów. Albo przygotowują się do wystąpienia w taki sposób, że klikają sobie slajdy po kolei i patrząc na nie mówią sobie w głowie albo półgłosem to, co planują powiedzieć. Albo ćwiczą prezentację stojąc przed lustrem lub nie ćwiczą jej w ogóle.


Te i inne popularne błędy po prostu uniemożliwiają przygotowanie ciekawej, skutecznej prezentacji.


Wielu ludziom wydaje się, że do prezentacji i wystąpień publicznych trzeba mieć jakiś wrodzony talent i że to wymaga jakichś niesamowitych zdolności, które ma tylko garstka wybrańców.


Sądzą, że trzeba być ekstrawertykiem i że na przykład introwertyk nie może skutecznie występować publicznie.


A tak nie jest. To są mity i błędne przekonania.

To nie jest talent, tylko umiejętność

A umiejętność może opanować każdy. Wystarczy znajomość zasad i trochę praktyki.


Moi klienci, uczestnicy moich szkoleń stacjonarnych, już drugiego dnia szkolenia robią prezentacje diametralnie różne od tych, które robili przed szkoleniem.

 
Tak, w ciągu zaledwie dwóch dni całkowicie zmieniają swoje spojrzenie na prezentacje i zaczynają robić je zupełnie inaczej niż przedtem.

 
Sami są często zaskoczeni, gdy oglądają i porównują nagrania wideo swoich wystąpień z pierwszego i z drugiego dnia szkolenia. Często między pierwszym a drugim wystąpieniem jest prawdziwa przepaść.


Ale dla nich ta zmiana jest łatwa, bo idą zgodnie z moim procesem, który poznają na moim szkoleniu i od razu stosują w praktyce.


Ja ten proces nazywam siedmioma krokami do skutecznej prezentacji.


Stosuję go do każdej prezentacji, jaką przygotowuję. Nie tylko do prezentacji sprzedażowych, biznesowych, ale również do tych szkoleniowych czy do lekcji w moich kursach. 


To jest bardzo prosty i przejrzysty system, który pozwala przygotować się do wystąpienia w siedmiu logicznych, następujących po sobie krokach. 

Uczestnicy moich szkoleń potwierdzają

Już setki osób nauczyłem skutecznych prezentacji. Dołącz do nich jeszcze dziś

"Po pierwszym wystąpieniu oraz po warsztatach moja prezentacja zmieniła się o 180 stopni"

"Warsztaty dały od razu świetne efekty, otworzyły nowe horyzonty, dały wyjście poza ramy."

"Bardzo dobrym pomysłem
była wzajemna ocena prezentacji
i wymiana doświadczeń."

"W końcu prezentacje staną się łatwiejsze :) Dziękuję za wyjaśnienie jak w łatwy i przyjazny sposób można przygotować się do prezentacji oraz za ćwiczenia związane z ich prezentowaniem."

"Wszystkie aspekty, które mnie nurtowały zostały omówione, a całość przewyższała moje oczekiwania."

"Będę wiedział na co bardziej zwrócić uwagę w trakcie prezentacji i jej przygotowania. Wiem teraz że prostota treści jest bardzo ważna."

"Przerosło to moje oczekiwania. Nie czuję się ekspertem w tym, ale czuję, że będzie mi dużo łatwiej zrobić
w przyszłości."

"Bardzo konkretne, merytoryczne spotkanie, gdzie w ciągu zaledwie 2 dni można było zdobyć sporo przydatnej wiedzy. Dodatkowo przygotowanie prezentacji, oraz praktyczne podejście do tematu również na bardzo duży plus. Temat nagrania - nie pomyślałbym nawet, że w taki sposób można ćwiczyć :-). Dziękuję bardzo za bardzo profesjonalne a jednocześnie bardzo przydatne szkolenie."

"Porady, które są na tyle uniwersalne, że moim zdaniem zawsze się przydadzą. Proste do zapamiętania i stosowania."

"Wszystkie wskazówki bardzo cenne, zmieniły moją perspektywę i sposób myślenia o samym procesie, nie tylko samym momencie prezentowania."

"Dostałam znacznie więcej,
niż oczekiwałam, od teraz będę jeszcze chętniej występować :)
Zainspirowałeś do radykalnej zmiany
w moim dotychczasowym
podejściu «na żywioł»."

"Bardzo przyjemne i przydatne warsztaty! Strzał w dziesiątkę. Dzięki Adam!"

"Dużo praktyki, widać postęp z dnia na dzień u każdego uczestnika"

"Dla mnie super! Widać efekty po kilku godzinach szkolenia"

"Otrzymałem wszystko podczas szkolenia czego oczekiwałem. Wiem jak prosto przekazać temat"

"Szkolenie pozwoli mi na prowadzenie prezentacji w sposob: - uporządkowany - prosty - klarowny - kreatywny - świadomy tego co chce przekazać
P.S. Podziwiam Twój warsztat."

"Brak nudy Angażowanie uczestników Ciekawa merytoryka Inspirujące zagadnienia Sposób prowadzenia spotkania + Wzajemny szacunek"

"-wiem jak pokazać się z bardziej profesjonalnej strony -będę potrafiła bardziej zaciekawić odbiorcę -przygotować się na niektóre pytania które mogą paść podczas prezentacji"

"Myśle że umiejętności te przydadzą się zarówno w życiu zawodowym i prywatnym bez względu na stanowisko."

"W kontekście sprzedaży: rewelacyjne pomysły, wyjście poza schemat, prezentacje od teraz będą mogły zaskakiwać"

"Zmieniłem zupełnie postrzeganie prezentacji i uzyskałem wszystkie odpowiedzi na moje pytania"

"Przygotowanie prowadzącego na bardzo wysokim poziomie, dbałość o szczegóły i atmosfera podczas szkolenia również."

"Informacje bardzo przydatne do pracy codziennej. Robię dużo prezentacji i sądzę, że teraz będzie mi się je robiło zdecydowanie łatwiej i bardziej zrozumiale dla słuchacza."

"Pozwoli mi to na bardziej efektywne przedstawienie prezentacji oraz zwrócenie uwagi na istotne kwestie, które chcę przekazać"

"Wszystkie nurtujące mnie tematy zostały przedstawione, zadane pytania odpowiedziane."

"Wszystkie informacje które chciałem żeby były zawarte zostały w prosty sposób i zrozumiały przedstawione za co dziękuję."

"Nauczyłam się przykładów jak zaciekawić odbiorcę oraz jak przygotować sobie materiały do prezentacji- od czego zacząć i co jest najważniejsze:)"

"Wskazówki udzielone podczas szkolenia z pewnością pomogą mi przezwyciężyć stres przed wystąpieniem, zwłaszcza przed nowym, nieznanym mi wcześniej gronem odbiorców"

"Prezentacje i wystąpienia to codzienna część mojej pracy - teraz będzie to mniej stresujące i bardziej efektywne"

"U mnie w pracy jest tendencja do przeładowywania slajdów przeróżnymi informacjami, więc dobrze, że ktoś
z zewnątrz wskazał odpowiedni kierunek - musi być prosto."

Wybierz Pełną Moc Prezentacji

Pełna Moc Prezentacji
 • Intensywny program dający szybkie efekty
 • Lekcje w formie wideo na żądanie (VOD)
 • Dodatkowe materiały do pobrania i ćwiczeń
 • Praktyczne zadania do samodzielnego wykonania
 • 9 dodatkowych, sprawdzonych sposobów na tremę i stres przed wystąpieniem
 • Instruktor z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i przedstawianiu prezentacji biznesowych
 • Minimum roczny dostęp do wszystkich materiałów 24/7
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebook'u - kontakt z instruktorem i innymi uczestnikami
 • Bezpieczny zakup z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

167 zł

246 zł

135,77 zł + 23% VAT
to najniższa cena z ostatnich 30 dni

Blik
mastercard
Visa
paynow
Przelewy24
PayU

Koniec zapisów za

12
DNI
:
 
08
GODZ.
:
 
40
Min.
:
 
16
SeK.

TERMIN MINĄŁ

Jak to działa? Oto plan:

Możesz rozłożyć sobie program na siedem dni lub przejść całość w jeden dzień. Ty decydujesz!

Wersja "w siedem dni" może wyglądać tak:

 • Dzisiaj: kupujesz pakiet z kursem i oglądasz pierwsze materiały. To dosłownie kwadrans. Potem robisz Twoje pierwsze zadanie (proste, gdy już wiesz jak!).
 • Jutro: Oglądasz konkretne, 13-minutowe wideo i błyskawicznie robisz analizę Twoich słuchaczy specjalnym narzędziem, które przygotowałem dla uczestników tego kursu. Teraz już znasz swoich słuchaczy jak mało kto.
 • Pojutrze: Wideo na ten dzień trwa tylko 18 minut, czyli tyle, co dobre wystąpienie na konferencji TED. Po nim otrzymujesz specjalny szablon, który ułatwia Ci szybkie przygotowanie struktury prezentacji. Możesz go pobrać i korzystać z niego tyle razy, ile chcesz!
 • Za trzy dni: Przez zaledwie kwadrans przekazuję Ci zwięzłą porcję wskazówek do opracowania treści Twojego wystąpienia. Przez dwie kolejne minuty tłumaczę Twoje zadanie. Gdy je ukończysz, masz gotową treść wystąpienia!
 • Cztery dni od dziś: niecałe 14 minut samych konkretów o tym, jak szybko przygotować najlepsze slajdy, których nie powstydziłby się sam Steve Jobs! Zobaczysz, jakie wrażenie zrobią na Twoich słuchaczach
 • Za pięć dni: "spotykamy się" na Twoim ekranie na 15 minut - to "mięsista", jasna "odprawa" przed Twoim treningiem - ćwiczeniem Twojego wystąpienia! To pomaga Ci poczuć się znacznie pewniej
 • Sześć dni od tej chwili: O ile na tym etapie nadal będziesz czuć jakieś tremy lub stresy (wątpię), to ja w 20 minut dostarczam Ci pełną garść sprawdzonych sposobów, które pomagają Ci skutecznie uwolnić się od tych brzydali!

I tak Twoja nowa, świetna prezentacja jest gotowa

Dołączyć można jeszcze tylko przez

12
DNI
:
 
08
GODZ.
:
 
38
Min.
:
 
35
SeK.

TERMIN MINĄŁ

Zyskaj Pełną Moc Prezentacji

Pełna Moc Prezentacji
 • Intensywny program dający szybkie efekty
 • Lekcje w formie wideo na żądanie (VOD)
 • Dodatkowe materiały do pobrania i ćwiczeń
 • Praktyczne zadania do samodzielnego wykonania
 • 9 dodatkowych, sprawdzonych sposobów na tremę i stres przed wystąpieniem
 • Instruktor z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i przedstawianiu prezentacji biznesowych
 • Minimum roczny dostęp do wszystkich materiałów 24/7
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebook'u - kontakt z instruktorem i innymi uczestnikami
 • Bezpieczny zakup z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

167 zł

246 zł

135,77 zł + 23% VAT
to najniższa cena z ostatnich 30 dni

Blik
mastercard
Visa
paynow
Przelewy24
PayU

Koniec zapisów za

12
DNI
:
 
08
GODZ.
:
 
37
Min.
:
 
08
SeK.

TERMIN MINĄŁ

Dlaczego możesz mi zaufać?

Adam Libera

Od 20 lat tworzę skuteczne prezentacje biznesowe - dla zespołów sprzedażowych, dla klientów, dla członków zarządów. Odpowiadałem za merytorykę wielu konferencji dla setek uczestników. Moje prezentacje pomagały w negocjacjach kontraktów wartych dziesiątki i setki milionów złotych.

Występowałem jako prelegent i moderator na konferencjach firmowych oraz największych wydarzeniach branży handlu detalicznego.

Przez 16 lat pracowałem dla działów sprzedaży międzynarodowych organizacji, wiodących w swoich kategoriach (szczegóły na profilu LinkedIn). Kierowałem zespołami analityków, category managerów i programistów.

Od 2014 roku prowadzę wysoko oceniane szkolenia i warsztaty rozwijające umiejętności tworzenia i przedstawiania prezentacji. Do moich klientów należą m.in. firmy:

Bacardi logo
BricoMarche logo
Logo Carlsberg
Logo Colian
Intermarche logo
JDE logo
Mars logo
Miele logo
Muszkieterowie logo
Phoenix Contact logo
Bacardi logo
BricoMarche logo
Logo Carlsberg
Logo Colian
Intermarche logo
JDE logo
Mars logo
Miele logo
Muszkieterowie logo
Phoenix Contact logo

Zyskaj Pełną Moc Prezentacji

Pełna Moc Prezentacji
 • Intensywny program dający szybkie efekty
 • Lekcje w formie wideo na żądanie (VOD)
 • Dodatkowe materiały do pobrania i ćwiczeń
 • Praktyczne zadania do samodzielnego wykonania
 • 9 dodatkowych, sprawdzonych sposobów na tremę i stres przed wystąpieniem
 • Instruktor z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu i przedstawianiu prezentacji biznesowych
 • Minimum roczny dostęp do wszystkich materiałów 24/7
 • Dostęp do prywatnej grupy na Facebook'u - kontakt z instruktorem i innymi uczestnikami
 • Bezpieczny zakup z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy

167 zł

246 zł

135,77 zł + 23% VAT
to najniższa cena z ostatnich 30 dni

Blik
mastercard
Visa
paynow
Przelewy24
PayU

Koniec zapisów za

12
DNI
:
 
08
GODZ.
:
 
36
Min.
:
 
20
SeK.

TERMIN MINĄŁ

Gwarancja

30 dni 100% gwarancji

Jestem absolutnie przekonany, że jeśli przejdziesz program "Pełna Moc Prezentacji" i zastosujesz u siebie proces, którego się nauczysz, to Twoje prezentacje będą skuteczne, będą wzbudzały zainteresowanie, a Twoja pewność siebie w wystąpieniach odczuwalnie się zwiększy.

Ale, jeśli Ty uznasz inaczej, to po prostu do mnie napisz w ciągu 30 dni od zakupu - oddam Ci całą zapłaconą kwotę bez zadawania pytań. Po prostu. Kup teraz i zacznij działać. Jeśli po wdrożeniu wiedzy z kursu nie zobaczysz zmiany, możesz do mnie napisać, a ja zwrócę Ci całą wpłaconą kwotę bez zbędnych pytań. Masz na to 30 dni od zakupu. Ja jestem pewien, że efekty zobaczysz, dlatego taką gwarancję daję z pełnym spokojem.

Co mówią uczestnicy moich szkoleń?

Jako trener, pomogłem już setkom osób tworzyć i przedstawiać lepsze prezentacje. Podczas szkoleń stacjonarnych i online. Zobacz opinie uczestników:

"Proszę mi wierzyć, ostatnie kilka dni spędziłam na modyfikowaniu starych prezentacji według Pana porad i było co zmieniać.
Dzięki za super praktyczne podejście."

"Więcej niż się spodziewałem, szczególnie forma super.
Dwa angażujące dni!"

"Bardzo przydatny materiał i podpowiedzi, którą pomogą mi ulepszyć przygotowaywane slajdy i sposób ich prezentacji."

"byłam trochę sceptycznie nastawiona do szkolenia, obawiałam się że sposób przygotowania prezentacji będzie wymagał ogromnego nakładu pracy ale po kilku ćwiczeniach widzę, że całkiem możliwe że będzie to nawet przyjemne ;) Dzięki!"

"Świetna forma szkolenia, nowe nie znane mi wcześniej materiały, przełamanie stereotypów (mitów)"

"Na pewno przydadzą mi się uwagi dotyczące zrobienia dobrej prezentacji żeby osiągnąć cele w pracy. Mam zamiar zaskoczyć mojego szefa inaczej przygotowaną prezentacją :)"

"Robię prezentacje dla swoich klientów - będę je robił zdecydowanie inaczej."

"Zdecydowanie przydatne. Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie, kurs zawiera ciekawe wskazówki, które bez wątpienia przydadzą się przy przygotowaniu prezentacji oraz wystąpień biznesowych."

"W pracy wykorzystuję bardzo krótkie prezentacje. Często improwizując. Szkolenie pozwoliło mi lepiej zrozumieć mechanizmy, które mogę w takich przypadkach wykorzystywać."

"Nie było szkoleniem, w którym prelegent sprzedaje jedyny i najlepszy sposób. Pokazałeś różne możliwości
- zalety i wady różnych rozwiązań. Dodatkowo mogliśmy sami siebie oceniać i pracowaliśmy na «żywym organiźmie»"